Aktualności / Wydarzenia

Benefis Jerzego Macoły za nami

28.11.2018

Jerzy Macoła należy do najpopularniejszych i najbardziej zasłużonych dla Śląskiej Estrady Artystów, Kompozytorów i Aranżerów. Jurek tworzył i tworzy muzykę dla wielu wykonawców, w tym gwiazd naszego Wydawnictwa.

Koncert z okazji 35-lecia działalności Artystycznej Jurka odbył się 25. listopada w Chorzowskim Centrum Kultury. Podczas Galowego koncertu na Scenie – poza oczywiście samym Jerzym Macołą – pojawili się m.in. Gabi Gold, Tim Fabian, Zespół Ed-Ka, Damian Holecki, no i oczywiście Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Oczywiście nie zabrakło nowości i premier, jak też wspaniałych przebojów (które możecie też usłyszeć na płytach wydanych przez Box Music). Warto wspomnieć, że po raz pierwszy na scenie zaśpiewały wspólnie Bernadeta Kowalska i Gabi Gold (piosenka Hej przyjaciele – oczywiście skomponowana i zaaranżowana przez Jurka). Po kompozycje Jurka sięgnęło też kilku Gości, którzy na co dzień nie wykonują Jego piosenek. Atmosfera była cudowna.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.