Aktualności / Wydarzenia

Bernadeta Kowalska prezentuje NOWY TELEDYSK

12.4.2017

22 kwietnia na rynku ukaże się NOWY KRĄŻEK

Bernadety Kowalskiej

 

Wokalistka jest jedną najbardziej rozpoznawalnych twarzy na śląsku !!

 

Słuchacze Radia Piekary mogą usłyszeć Bernadetę w każdą niedzielę o godz. 13:00 - artystka jest współgospodarzem audycji "Muzyczne Klachy"

 

W nazwie zespołu nie przypadkowo znajduje się "i Przyjaciele" !!! Bernadeta Kowalska na swoich albumach muzycznych zawsze prezentuje duety z Jerzym Macołą oraz Robertem Kowalskim. Dodatkową NIESPODZIANKĄ jest duet z zaproszonym przez Bernadetę gościem, który jest wielką niespodzianką !!

 

 

Dzisiaj możemy już zdradzić, że na NAJNOWSZEJ PŁYCIE "W życiu jak w piosence" gościem specjalnym jest Grzegorz Poloczek !

Możemy również podzielić się informacją, że w najbliższą niedziele - 16. 04. - będziecie mogli zobaczyć teledysk do tego utworu!!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.