Co ciekawego dzieje się na naszym kanale Youtube?

30.8.2019

W ostatnim czasie na naszym kanale Youtube postawiliśmy na wspomnienia koncertowe – głównie ze Śląskiej Gali Biesiadnej, ale też innych koncertów… Oczywiście wśród nagrań królują piosenki Artystów od lat związanych z nami, ale jak sami wiecie – jesteśmy gościnni, nie brak więc Wykonawców, którzy nie współpracowali z nami lub współpracowali nieco luźniej…

I tak w ostatnim czasie na naszym kanale znalazła się pełna optymizmu propozycja Krzysztofa Koniarka Spełnione marzenia (Śląska Gala Biesiadna 2018), ale też nieco starsze propozycje np. Karpowicz Family – U sąsiada, Mona Lisy – Miłość nie jest na jedną noc, czy Na swej drodze Anioła zawsze mam, czy np. Koli i Juli – Słoneczne radio. Jedną z nowości na naszym kanale jest też przebój wszechczasów – kompozycja Katarzyny Gaertner – Gorzkie dymy, tym razem w wydaniu koncertowym, w wykonaniu Grzegorza Poloczka, Piotra Kupichy i Marcina Kindli – trio wystąpiło w 2016 roku z okazji 20-lecia Radia Piekary na deskach Domu Muzyki i Tańca.

Obiecujemy, że w najbliższym czasie nie zabraknie kolejnych premier na naszym kanale – zarówno najnowszych propozycji, jak też fajnych, nieco zapomnianych nagrań sprzed lat, które do tej pory nie miały okazji pojawić się w Internecie.

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.