Co ciekawego na naszym kanale Youtube?

13.6.2019

Zespół Arkadia Band nadal króluje na wielu listach przebojów. Na naszym kanale Youtube możecie znaleźć koncertowe wersje kilku wielkich przebojów Zespołu – m.in. słynny hit Powiedz mi, który skądinąd zdobył tytuł Przeboju Roku 2018 Listy Śląskich Szlagierów.

Przypomnijmy, że piosenka Powiedz mi pochodzi z najnowszej, 4. już płyty Zespołu Arkadia Band, która nosi tytuł Tam mój dom, gdzie serce moje. Płyta ukazała się w 2018 roku nakładem naszego Wydawnictwa. Kompozytorem muzyki do przebojowej piosenki Powiedz mi jest Bogdan Morawiec, a tekstu – Dorota Pacholarz – czyli Liderzy Zespołu Arkadia Band. Piosenka jest niezwykle przebojowa i jest genialną propozycją na nadchodzące wakacje. Nagranie koncertowe pochodzi z ubiegłorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej, kiedy to Zespół świętował swoje 10-lecie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.