Co ciekawego na naszym kanale Youtube – koncerty

16.8.2019

Wiemy, jak bardzo dużą rolę obecnie odgrywa Internet, w szczególności serwis Youtube. Dlatego staramy się nieustannie go rozbudowywać i dostosowywać do Waszych potrzeb i zainteresowań. Regularnie pojawiają się na nim nowości, ale też – dla Waszej wygody – nowe playlisty.

Jak z pewnością zauważyliście, na kanale Box Music Bogdan Tyc możecie znaleźć mnóstwo teledysków, jak też pojedynczych piosenek w wersjach koncertowych… Ale nie tylko – znajdziecie tu też obszerne fragmenty koncertów, a dokładniej recitale naszych Gwiazd związane z premierami płyt czy np. rocznicami Zespołów – świetne koncerty znajdziecie na playliście „koncerty” oraz oczywiście na playlistach z poszczególnych Śląskich Gal Biesiadnych. Zajrzycie do nas?

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.