Co interesującego na naszym kanale Youtube?

12.7.2019

Tym razem sięgniemy do teledysku, który pojawił się na naszym kanale już kilka tygodni temu, ale warto poświęcić mu nieco uwagi. Mamy na myśli drugi z teledysków rewelacyjnej Freli Blue, noszący tytuł Internet. To pełna humoru, a zarazem niezwykle życiowych spostrzeżeń piosenka o współczesnych czasach i tym, co wielu z nas spędza wręcz sen z powiek. Całość połączona jest z bardzo fajnym, zarazem dowcipnym teledyskiem.

Przypomnijmy, że Frela Blue jest wszechstronna Artystką, mieszkającą od wielu lat w Niemczech, pochodzącą jednak z Katowic i bardzo związaną ze Śląskiem. Frela Blue to nie tylko świetna Wokalistka, ale też Autorka tekstów, Kompozytorka muzyki, Poetka, Kabareciarka… gorąco polecamy Jej twórczość.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.