Co nowego kolejnym odcinku w My Wam to zagramy?

12.9.2019

Gorąco polecamy Wam audycję My Wam to zagramy – porcja dobrej muzyki, dawka humoru oraz garść informacji o Waszych ulubionych Artystach. Czego chcieć więcej w niedzielne popołudnie? No cóż – może na przykład interesującego Gościa… Oczywiście również Go nie zabraknie.

Gościem Gabi Gold i Andrzeja Misia w najbliższym odcinku My Wam to zagramy będzie Wokalista, Kabareciarz, Autor tekstów, Gwiazda Radia, laureat Złotej Płyty, a od niedawna również… Pisarz. O kim mowa? Oczywiście o Grzegorzu Poloczku. Popularny Artysta opowie Gabi i Andrzejowi o swoich obecnych poczynaniach twórczych, planach na najbliższą przyszłość, koncertach, jak też o… Hmm – nie będziemy zdradzać wszystkiego. Po prostu oglądajcie – niedziela 17:15 – Telewizja TVS.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.