Co nowego na naszym kanale Youtube? Bernadeta Kowalska i Przyjaciele

13.5.2020

Jedną z najnowszych propozycji na naszym kanale jest bardzo wiosenny kawałek Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół – Już pora. Piosenka utrzymana jest w szybkim tempie, jest pełna optymizmu – z pewnością każdego podniesie na duchu. Kompozytorem oczywiście jest niezawodny Jerzy Macoła. Nagranie pochodzi z ubiegłorocznej XII Śląskiej Gali Biesiadnej, która odbyła się rok temu w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Warto dodać, iż był to wyjątkowo widowiskowy i efektowny Zespół – oprócz tradycyjnego składu Zespołu, na Scenie zagościł Zespół Pieśni i Tańca Koziegłowy w niezwykle barwnych strojach. Niewątpliwie po raz kolejny występ Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół był jednym z najbardziej widowiskowych podczas koncertu.

Z ciekawostek warto dodać, że właśnie tego dnia (11. maja) Jerzy Macoła świętował swoje Urodziny – chyba były to jedne z najbarwniejszych Urodzin w życiu Artysty.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.