Co nowego na naszym kanale Youtube? Zespół BetiBer

09.4.2020

Tradycyjnie w minioną niedzielę na naszym kanale na Youtube pojawiła się kolejna nowość. Tym razem zrobiło się bardzo romantycznie i nastrojowo. Tym razem premierowo koncertowa wersja utworu Miłość trwa wiecznie z debiutanckiej płyty Zespołu BetiBer. Oczywiście jak na Zespół BetiBer przystało, jest nie tylko przebojowo, ale też widowiskowo – a to za sprawą towarzyszących Zespołowi Tancerek z Grupy Tanecznej Maraquja (której Szefową i Liderką jest Beata Powolny z Zespołu BetiBer).

Utwór został wykonany podczas minionej, XII Śląskiej Gali Biesiadnej na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu w maju 2019 roku. Warto przypomnieć, że autorem muzyki i tekstu jest Bernard Kurzawa, czyli ½ Duetu BetiBer.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.