Co nowego w My Wam to zagramy?

14.2.2019

Jak zapewne zauważyliście, w programie My Wam to zagramy w TVS ostatnio sporo się dzieje… Jeśli przegapiliście walentynkowy odcinek, możecie nadrobić zaległości – bo warto (powtórka już w sobotę). Program poprowadził niezwykle interesujący duet Prowadzących (tym razem Andrzej Miś miał wolne).

Najbliższy odcinek też będzie ciekawy. Nie zabraknie w nim Doroty Pacholarz, ale tym razem nie w charakterze Prowadzącej, ale Gościa (w towarzystwie Bogdana Morawca). Skoro Dorota (a raczej Arkadia Band) jest Gościem, ciekawe, kto będzie przeprowadzał wywiad? Choć pewnie już się domyślacie. Będzie się działo, dowiecie się co nowego u Zespołu Arkadia Band. Z pewnością nie grozi Wam nuda.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.