Co tam na radiowych listach przebojów?

22.9.2020

Jak się okazuje przeboje Waszych ulubionych Gwiazd związanych z nami nadal rewelacyjnie radzą sobie na listach przebojów. Specjalnie dla Was zajrzeliśmy po raz kolejny do radiowych notowań.

W top 10-tce Listy Śląskich Szlagierów Radia FEST całkiem nieźle nadal radzi sobie Frela Blue z piosenką Niy mom co łoblyc – utwór zajmuje 9. miejsce. W top 10-tce znajdziemy też hity Stacha, Damiana Holeckiego czy Arkadii Band.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-tce na miejscu 9. plasuje się hit Duetu Karo – Piękny sen. Na miejscu 7. znalazła się z kolei propozycja Freli Blue – Niy mom co łoblyc. Nieźle radzi sobie też Oxforduo.

W Fest Liście Radia FEST w top 15-ste również nie brak hitów naszych Gwiazd. Świetnie radzą sobie tutaj choćby piosenki Stacha oraz Damiana Holeckiego.

W Liście No To Gromy Radia Piekary też nie brak propozycji naszych Gwiazd. W top 10-tce znajdziemy choćby nowe propozycje Tima Fabiana czy Oxforduo. W poczekalni m.in. piosenkę Stacha, a w propozycjach choćby nową piosenkę Kasi ES, czyli Kasi z Zespołu Ed-Ka.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.