Co w najbliższym My Wam to zagramy?

01.11.2019

Jesień w pełni, w nocy dopadły nas przymrozki. Wieczory coraz dłuższe i bardziej ponure. Jesień też wkroczyła na dobre do programu My Wam to zagramy. Tym razem Gabi Gold i Andrzej Miś będą dyskutować na temat… spędzania długich, jesiennych wieczorów. Oczywiście kreatywnej dyskusji – jak zwykle z licznymi fascynującymi dygresjami – towarzyszyć będzie świetna oprawa muzyczna. Będzie więc muzyka, będzie humor – no i oczywiście kilka sugestii, jak można spędzić długie jesienne wieczory.

Widzimy się oczywiście w niedzielę, o godzinie 17:15 w Telewizji TVS.

P.S. jeśli przegapiliście poprzedni odcinek (którego Gościem był Chris Oxforduo) możecie obejrzeć powtórkę w sobotę po godzinie 15. Jeśli chcielibyście zobaczyć bardziej archiwalne odcinki, zawsze możecie zajrzeć na stronę Telewizji TVS.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.