Czas na premierę teledysku

20.12.2018

Gabi Gold jest piękną i utalentowaną Wokalistką pochodzącą z Pragi, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Późną jesienią miała miejsce premiera najnowszego utworu tej świetnej Artystki – czyli piosenki Dzięki Tobie teraz wiem, która szybko podbiła stacje radiowe. Teraz możecie oglądać też teledysk do przebojowej piosenki Gabi.

Życzymy miłego oglądania i słuchania!

Przypomnijmy, że Gabi Gold cieszy się dużą popularnością w rodzinnych Czechach, w Polsce, jak też w wielu innych krajach Europy. Gabi Gold ma na koncie kilkanaście płyt. Artystka serca Polaków podbiła wiele lat temu współprowadząc popularny program Herbatka u Tadka. Obecnie Artystka kończy prace nad kolejną polskojęzyczną płytą, której premiera już podczas Śląskiej Gali Biesiadnej.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.