Czego warto posłuchać w Radiu?

18.1.2019

Oprócz obowiązkowych szlagierowych programów w naszych mediach, w piątki wieczorem polecamy Wam bardzo interesującą audycję Zagramy to jeszcze raz. To interesujący magazyn muzyczny, prowadzony przez naszego Szefa – Bogdana Tyca. Audycję możecie usłyszeć w piątkowe wieczory (o 19:00) na antenie Radia Piekary.

Poza świetnymi przebojami muzyki polskiej i zagranicznej, możecie w niej dowiedzieć się wielu ciekawostek o Wykonawcach, samych piosenkach, itp. Dziś – z uwagi na te szczególne, bardzo przykre dni – audycja będzie miała nieco inny charakter, ale myślimy, że tym bardziej warto jej posłuchać… Oczywiście świetnej muzyki również w niej nie zabraknie.

Zresztą - najlepszą rekomendacją będą słowa Bogdana Tyca.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.