Czy są szanse na koncerty?

03.7.2020

Sprawa koncertów w tym roku przedstawia się mówiąc delikatnie bardzo skomplikowanie. Oczywiście najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich i tego się trzymajmy. Z drugiej strony pojawiła się informacja, że od 17. lipca wchodzi w życie kolejny epap odmrażania gospodarki… Do tej chwili (przynajmniej w teorii) mogą odbywać się koncerty plenerowe, na których liczba widzów nie przekroczy 150 osób (oczywiście przy zachowaniu wszystkich warunków sanitarnych). Po 17. lipca limit ten znika – pod warunkiem, że na każdego Widza przypadnie min. 5 mkw powierzchni. Oczywiście pamiętajmy jednocześnie o maseczkach i skrajnym przestrzeganiu higieny. Również na salach restrykcje mają zostać złagodzone do 50% miejsc.

To tyle w teorii – jaka okaże się rzeczywistość, pokażą najbliższe tygodnie. Trzymamy kciuki, by wszystko wróciło do normy – bo przecież nic nie zastąpi słuchania muzyki na żywo i bezpośredniego kontaktu z Artystą.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.