Aktualności / Wydarzenia

Debiutancka płyta Zespołu Kuzyn Mix

21.6.2018

Zespół Kuzyn Mix jest niebanalnym projektem muzyczno-kabaretowym, stanowiącym połączenie akcentów śląskich i góralskich oraz potężnej dawki humoru i energii. Duet tworzą Krzysztof Procek i Wiesław Włoch.

Debiutancki krążek Zespołu ukazał się nakładem Wydawnictwa Box Music w kwietniu tego roku, a jego oficjalna premiera miała miejsce podczas XI Śląskiej Gali Biesiadnej. Krążek nosi tytuł Zabawa na wesoło – co niewątpliwie oddaje klimat tej płyty. Wszystkie zawarte na niej piosenki to istny wulkan humoru, energii i szybko wpadających w ucho melodii. Choć teksty są bardzo humorystyczne, z pewnością nie można im odmówić dosyć celnych życiowych spostrzeżeń. Autorem tekstów jest Wiesław Włoch, tym samym góralskie akcenty są w nich bardzo silnie obecne. Muzyką i aranżacjami zajął się Krzysztof Procek, któremu zawdzięczamy połączenie brzmień śląskich, góralskich i disco.

Płyta oczywiście jest do nabycia w naszym sklepie, a sam Zespół Kuzyn Mix spotkać można na licznych koncertach.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.