Do usłyszenia w Radiu

30.3.2019

Gościem najbliższego Weekendu z Gwiazdą w Radiu Silesia (30. marca) będzie Gabi Gold. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się, co słychać u świetnej Wokalistki pochodzącej z Czech, jak wyglądają przygotowania do premiery Jej najnowszego krążka oraz jakie niespodzianki szykuje dla Was, koniecznie słuchajcie.

Oczywiście będziecie mieli okazję również pozdrowić Gabi na antenie Radia Silesia.

Również w sobotę, ale w popołudniowej Audycji Sobotni Fajer - na Antenie Radia Silesia, gościem Adama Stiborskiego będzie Tim Fabian. Podobno Adam Stiborski przygotował dla Tima Fabiana sporo trudnych pytań.

Przypomnijmy, że premiera najnowszego krążka Gabi Gold już 11. maja podczas Śląskiej Gali Biesiadnej. Podczas Gali nie zabraknie też Tima Fabiana.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.