Aktualności / Wydarzenia

Do zobaczenia na Śląskich Godach!

04.6.2018

Już w najbliższą sobotę 9. czerwca w Gierałtowicach odbędzie się impreza Śląskie Gody. W ramach wydarzenia na scenie nie zabraknie gwiazd związanych z Wydawnictwem Box Music. Będą to Weronika, Arkadia Band oraz Tim Fabian. Każdy z naszych wykonawców wystąpi z ponad godzinnym koncertem, podczas którego zaprezentuje swoje przeboje. Startujemy już o 17:15.

Weronika z pewnością zaśpiewa zarówno swoje wielkie hity z płyty Idę, jak też nowości takie jak Maleńki kawałek nieba czy Cały naj. Tim Fabian z pewnością wykona piosenki ze swojego debiutanckiego krążka Pokochaj mnie, który ukazał się nakładem naszego Wydawnictwa zaledwie pół roku temu. Również ze strony Arkadii Band liczyć możemy zarówno na solidną porcję wielkich przebojów, jak również nowości pochodzących z płyty Tam mój dom, gdzie serce moje, który swą premierę miał w kwietniu.

Oczywiście wszystkie wyżej wymienione płyty są do nabycia w naszym sklepie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.