Dobry pomysł na prezent

20.12.2018

Jeśli jednak ktoś z Twoich bliskich jest Fanem szlagierów czy po prostu dobrej muzyki oraz lubi podziwiać piękne widowiska sceniczne, może warto pomyśleć o bilecie na przyszłoroczną Śląską Galę Biesiadną?

Choć do imprezy pozostało kilka miesięcy, biletów ubywa. Jak zawsze możecie oczekiwać pięknego widowiska z Gwiazdami na najwyższym poziomie. Oczywiście możecie liczyć na sporo premier, ale też wielkie hity wszystko na najwyższym poziomie z bajeczną oprawą choreograficzną w wykonaniu rewelacyjnego Zespołu Maraquja podbijającego sceny całej Polski. Raczej nie często macie okazję spotkać na jednej Scenie Gwiazdy jak Gabi Gold, Damian Holecki, Bernadeta Kowalska, Duet Karo, Arkadia Band, Weronika i wielu, wielu innych.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.