Eksperci od wakacyjnych hitów: Duet Karo

16.8.2020

Hmm, jak już pisaliśmy, są Artyści, którzy mają szczególny dar do nagrywania letnich hitów i ewidentnie kochają tę porę roku – co znajduje silne odzwierciedlenie w ich twórczości. do tej grupy na pewno możemy zaliczyć Duet Karo.

Wprawdzie największe hity Duetu Karo nie mają zbyt wielkich związków z latem, przeglądając jednak dyskografię sympatycznego Zespołu, znajdziemy w niej sporo piosenek o wakacjach lub związanych z latem i wyjazdami. Piosenki te od lat niepodzielnie królują latem w rodzimych stacjach radiowych. Z jednej strony to porywające kawałki w greckich rytmach, z drugiej klimatyczne ballady związane z letnią miłością i tęsknotą za pięknym, wakacyjnym rajem.

Możemy wymienić tu takie piosenki, jak: Słoneczne Reggae, Grecja i Ty, To już ostatni dzień, Słońce Jamajki, To kolorowe lato, Gorące wakacje, Majorka, Zostań tu.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.