Aktualności / Wydarzenia

FEST PARTY NA ŻYWO W ZABRZU JUŻ ZA 9 DNI !!!!

29.9.2017

FEST PARTY NA ŻYWO JUŻ ZA 9 DNI

Artyści sceny śląskiej spotkają się na deskach DMiTu z góralską siłą ! Wszystko to w celu wspólnego świętowania z RADIEM FEST !

 

FEST PARTY to jeden z programów Radia Fest 100,2 FM.

Ta popularna audycja jest laureatem prestiżowej nagrody i tytułu „HANYS ROKU” za promowanie śląskiej muzyki.

Tym razem zapraszamy wszystkich miłośników dobrego humoru oraz piosenki lekkiej, łatwej i przyjemnej na koncert FEST PARTY NA ŻYWO z udziałem wykonawców goszczących często na antenie radia. Imprezę poprowadzą : BERNADETA KOWALSKA, MARCIN JANOTA I GRZEGORZ STASIAK

Wystąpią: MIROSŁAW SZOŁTYSEK, GRZEGORZ POLOCZEK, KRZYSZTOF KONIAREK, ARKADIA BAND, WERONIKA, MAGDALENA PAL, KASIA PIOWCZYK, BETIBER, TIM FABIAN, ZESPÓŁ ED-KA
Gwiazdą wieczoru będą BACIARY !!!!

Spotkajmy się wszyscy w niedzielę 8 października 2017 r. o godz.15.00 z gwiazdami FEST PARTY NA ŻYWO w Domu Muzyki i Tańca!!!
Zapraszamy !!!

 

!!!! KUP BILET NA KONCERT !!!!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.