Gdzie spotkacie Gwiazdy Box Music w trwajacy weekend?

18.5.2019

W rozpoczynający się weekend dominują różne wydarzenia plenerowe z udziałem Gwiazd estrady – w tym Wydawnictwa Box Music – aczkolwiek miłośnicy klasycznych imprez na salach widowiskowych też znajdą coś dla siebie. W niedzielę w Koszęcinie w ramach tradycyjnego Pikniku Leśno-Łowieckiego Cietrzewisko wystąpi Duet Karo. Z pewnością będziecie mieli okazję usłyszeć wiele hitów tego niezwykle popularnego Zespołu.

Również w niedzielę w Sączowie zaśpiewa natomiast Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Artystka właściwie przez cały maj prezentuje serię koncertów dedykowanych szczególnie Matkom, choć oczywiście inni odbiorcy z pewnością również będą się świetnie bawić.

Przypomnijmy, że najnowsza płyta Bernadety Kowalskiej – W życiu jak w piosence – ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa 2 lata temu, a najnowszy krążek Duetu Karo (Miłość to cudowny sen) również została wydana przez Wydawnictwo Box Music.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.