Gdzie można spotkać nasze Gwiazdy?

09.8.2019

Wakacje strasznie szybko uciekają. Ale nie martwcie się – do końca pozostało jeszcze kilka tygodni. Jesteśmy u progu weekendu, w bliskiej perspektywie kolejny… Oznacza to oczywiście kolejne ciekawe imprezy plenerowe. Gdzie można spotkać nasze Gwiazdy w najbliższych dniach?

Już w niedzielę w miejscowości Dzimierz wystąpi Bernadeta Kowalska i Przyjaciele – zapowiada się przebojowy koncert z hitami Artystki oraz standardami polskiej i światowej muzyki. Również w niedzielę w Głębowicach wystapi Zespół BetiBer. 15. sierpnia natomiast będziecie mieli okazję do spotkania z Timem Fabianem, który wystąpi w Wilczy. Również 15. sierpnia w Kończycach wystąpi Zespół Arkadia Band, który zaprezentuje swój wyjątkowy program biesiadny. Skoro wybiegamy już do kolejnego weekendu – dodajmy, że w kolejną sobotę (17. sierpnia) Bernadeta Kowalska i Przyjaciele wystąpią w Dąbiu, a Zespół Kuzyn Mix tego samego dnia będziecie mieli okazję spotkać aż w Wągrowcu.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.