Gdzie można spotkać nasze Gwiazdy w nadchodzący weekend?

28.6.2019

W nadchodzący weekend po raz kolejny nie zabraknie wielu interesujących koncertów. Na wielu z nich będziecie mieli okazję spotkać Gwiazdy naszego Wydawnictwa. Już w piątek będziecie mieli okazję spotkać m.in. Zespół Arkadia Band podczas Festynu po sąsiedzku w Rudzie Śląskiej z Okazji 70-lecia Domków Fińskich (no, oprócz Arkadii Band chyba będziecie mieli okazję spotkać jeszcze jedną niespodziankę od Box Music).

W sobotę będziecie mogli z kolei spotkać Duet Karo na Katowickim Giszowcu. W niedzielę w Mikołowie podczas Dni Mikołowa, będziecie mieli okazję spotkać natomiast Bernadetę Kowalską i Przyjaciół. W Nowych Skalmierzycach wystąpi natomiast Duet Karo.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.