Gdzie spotkać Gwiazdy Box Music w nadchodzący weekend?

19.7.2019

Lato, wakacje w pełni – trudno uwierzyć, ale już 4 tygodnie laby za nami. Nie martwmy się – jeszcze sporo przed nami… W najbliższy weekend będziemy mieli okazję po raz kolejny spotkać Gwiazdy Wydawnictwa Box Music podczas koncertów plenerowych.

W niedzielę w Bojszowach w Parku Dworskim będziecie mieli okazję usłyszeć Zespół Banita Band. Z kolei w Wielkopolsce – podczas Dni Ziemi Wieleńskiej, wystąpi Damian Holecki z Zespołem. Przypomnijmy, że Zespół Banita Band wydał w maju swój debiutancki krążek, a jego piosenki odnoszą spore sukcesy na listach Przebojów. Gwiazdy, jaką jest Damian Holecki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać - przypomnijmy może jedynie, że właściwe nie ma roku, by Damian nie zyskał tytułu Artysty lub przeboju roku któregoś z naszych Mediów.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.