Gdzie spotkać nasze Gwiazdy w ostatni weekend wakacji?

29.8.2019

Niestety – nadchodzi najmniej przyjemny moment wakacji, czyli ich koniec… Niemniej przed nami obfitujący w imprezy weekend. Gdzie można spotkać nasze Gwiazdy?

W sobotę 31. sierpnia podczas dożynek gminnych w Goczałkowicach Zdroju wystąpi Duet Karo. Tego samego dnia, podczas dożynek w Piekarach Śląskich wystąpi natomiast Zespół Arkadia Band, a w Bargłówce podczas Krupniokfestu wystąpi m.in. Banita Band. W miejscowości Biel (gmina Ostrów Mazowiecka) wystąpi Damian Holecki.

1. września natomiast Zespół Arkadia Band wystąpi podczas dożynek w Tychach, później w Świerklańcu. Tego samego dnia Damian Holecki z Zespołem wystąpi najpierw podczas dożynek w Reńskiej Wsi, następnie w Wilamowicach. Bernadeta Kowalska i Przyjaciele wystąpią podczas festynu rodzinnego w Praszcze oraz dożynek w Pielgrzymowicach. Duet Karo wystąpi natomiast podczas dożynek w Rumienicy.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.