Gdzie spotkacie Gwiazdy Box Music w nadchodzący weekend?

05.9.2019

W sobotę, 7. września w Tychach, podczas Oktoberfestu będziecie mieli okazję spotkać się z Zespołem Arkadia Band (to znaczy – kto będzie miał okazję, ten będzie miał, gdyż biletów zabrakło już dawno temu). W Mysłowicach-Brzezince wystąpi natomiast Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. W Zabrzu, podczas dożynek, na scenie wystąpi m.in. Weronika. W Pilchowicach – również podczas festynu dożynkowego – wystąpi Duet Karo. Nieco dalej – w Kamieńcu Ząbkowickim (a dokładniej miejscowości Suszka) zaśpiewa Damian Holecki z Zespołem.

W niedzielę 8. września w Kopciowicach (Chełm Śląski) podczas dożynek wystąpi Gabi Gold. Tego samego dnia w Chybiu oraz w Bieruniu wystąpi Damian Holecki z Zespołem. W Pyskowicach, podczas dożynek wystąpi Zespół Arkadia Band. W Borkach Wielkich zaśpiewa Zespół Kuzyn Mix.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.