Gdzie spotkacie w grudniu nasze Gwiazdy?

04.12.2019

W najbliższych dniach z Okazji kolejnych Urodzin Radia Fest odbędzie się tradycyjna impreza – FestTramwaj. W piątek na pokładzie nie zabraknie kilku naszych Gwiazd – jak Bernadeta Kowalska i Przyjaciele czy Duet Karo oraz od dawna nie widziany Stach.

Również w sobotę będziecie mieli okazję spotkać nasze Gwiazdy – Zespół Arkadia Band wystąpi podczas koncertu charytatywnego (na rzecz chorego Remika – Remigiusza Murawskiego – znanego z Zespołu Duo Bayers). Na koncercie tym będziecie mogli spotkać też Aldona czy Zespół Ed-Ka. Stach z kolei wystąpi w sobotę w Bytomiu. Zespół Arkadia Band wystąpi w sobotę również podczas Jarmarku w Pyskowicach.

W niedzielę będziecie mogli spotkać natomiast Damiana Holeckiego – który wystąpi w Radzionkowie, podczas jarmarku świątecznego.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.