Gdzie wystepują nasze Gwiazdy w połowie września?

14.9.2019

Jak co tydzień postaramy się pomóc odnaleźć się w gąszczu koncertów, tak by łatwiej było odnaleźć Wam fajną propozycję dla siebie, oczywiście z najlepszymi Gwiazdami Box Music. Tak więc już w sobotę 14. września możecie spotkać Bernadetę Kowalską i Przyjaciół podczas charytatywnego koncertu w Żyglinku (Miasteczko Śląskie) - dochód z wydarzenia przeznaczony jest na pomoc małej Julce.

Również w sobotę - tym razem w Wielkopolsce - a konkkretniej w Obornikach Wielkopolskich - spotkać możecie się z Damianem Holeckim i Jego Zespołem. Koncert już o 18:00.

Jeśli natomiast na spotkanie z naszym Artystą mają ochotę osoby przebywające w Niemczech, okazja taka nadarzy się już w sobotę - w Dortmundzie wystapi Tim Fabian.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.