Gość Specjalny XIII Śląskiej Gali Biesiadnej

16.11.2019

Podczas nadchodzącej Śląskiej Gali Biesiadnej znów zrobi się bardzo międzynarodowo. Po raz kolejny jedną z Artystek będzie Gabi Gold, a Gościem specjalnym będzie wybitny multiinstrumentalista, wirtuoz fletni Pana, światowej sławy Edward Simoni.

Co ciekawe, Artysta od lat mieszka w Niemczech, niemniej pochodzi z Polski i darzy nasz kraj sentymentem. Edward Simoni miał okazję współpracować z wieloma sławnymi Artystami, w Niemczech jest wielką Gwiazdą Estrady. Płyty Edwarda Simoniego pokryły się Złotem i Platyną. Każdy występ charyzmatycznego Artysty to prawdziwe widowisko – Muzyk kipi Energią, jest też obdarzony ogromnym poczuciem humoru.

Poza fletnią Pana, Edward Simoni gra m.in. na flecie poprzecznym czy na skrzypcach. Występ Edwarda Simoniego podczas Śląskiej Gali Biesiadnej będzie niewątpliwie pięknym i niezapomnianym widowiskiem.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.