Gwiazdy Box Music - najbliższe koncerty

14.2.2019

Karnawał w pełni, tym samym nie brakuje koncertów z udziałem Gwiazd Wydawnictwa Box Music. Już 14. lutego w Nietążkowie w Wielkopolsce wystąpi Damian Holecki, Artysta w Wielkopolsce pojawi się też w sobotni wieczór (miejscowość Pępowo). Fani Artysty ze Śląska też nie powinni się martwić – Damian Holecki wystąpi z koncertem w klimatach walentynkowych w najbliższą niedzielę w Rydułtowach.

Duet Karo będziecie mogli spotkać podczas kilku imprez już za kilka dni – w Rudach Raciborskich Duet Karo będzie jedną z Gwiazd koncertu charytatywnego, 25. lutego świetny zespół wystąpi w Wielkopolsce – w Kępnie.

Karnawał przebiega bardzo pracowicie również dla Bernadety Kowalskiej. Artystkę z Zespołem będziecie mieli okazję spotkać m.in. 23. lutego w Sączowie, podczas Festśledzika.

Oczywiście nie zapominajmy o Podsumowaniu Listy Śląskich Szlagierów, które już 24. lutego w Rudzińcu. Tam pojawi się prawdziwa plejada Gwiazd Wydawnictwa Box Music – Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo, Chris Oxforduo, Arkadia Band, Damian Holecki, Tim Fabian czy Zespół Banita Band.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.