Gwiazdy Box Music w Toszku już w najbliższy weekend

02.10.2018

Fani dobrej muzyki z pewnością powinni zajrzeć a najbliższą sobotę do Toszka, a uściślając na teren słynnego zamku. Tam odbędzie się tradycyjny już Oktober – tym razem przy rytmach przebojów Gwiazd naszego Wydawnictwa. Impreza współorganizowana jest przez Radio Piekary.

Oktobery, czy oktoberfesty mają za naszą zachodnią granicą długą tradycję – to wspaniałe połączenie wspólnej biesiady, dobrej zabawy i przede wszystkim porcji dobrej muzyki od kilku lat świetnie przyjęło się również w naszym kraju, szczególnie na Śląsku. W Toszku impreza będzie miała miejsce już po raz XIV.

Imprezę otworzą Mażoretki Magnolia z Kotulina. Tym razem wspólną biesiadę poprowadzą Grażyna Michella i Leon Malcharczyk. O oprawę muzyczną zadbają takie Gwiazdy, jak Duet Karo, Arkadia Band, Weronika, Zespół Ed-Ka czy nowy, ale cieszący się sporą sympatią Zespół Banita Band. Ponadto na scenie zagości też Markus z Niemiec.

Jako ciekawostkę warto dodać, iż Zespół Arkadia Band wystąpi podczas imprezy w aż kilku odsłonach, podczas których zaprezentuje swe barwne widowisko. Weronika z pewnością zaserwuje swe najnowsze hity, Duet Karo swe wielkie przeboje (obstawiamy, że tym razem przeważać będą utwory nieco bardziej biesiadne – ale kto wie?). Zespół Ed-Ka z pewnością również wykona swoje wielkie przeboje.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.