Aktualności / Wydarzenia

Gwiazdy Box Music zaśpiewały dla Matek

30.5.2018

W sobotę 26. maja podczas Szlagierowego Show dla Mam wystąpiły Gwiazdy związane z Wydawnictwem Box Music. Na scenie pojawili się m.in.: Weronika, Duet Karo oraz Damian Holecki. Nasi wykonawcy jak zawsze dali z siebie wszystko i zostali owacyjnie przyjęci przez publiczność.

Weronika wykonała przeboje z płyty Idę (w tym przebój, do którego clip stał się teledyskiem roku Listy Śląskich Szlagierów – czyli Więc jeszcze raz), jak też premierowo piosenkę Cały naj. Duet Karo tym razem postawił na bardziej biesiadne klimaty – wykonał piosenki z płyty Miłość to cudowny sen. Damian Holecki również postanowił wykonać najnowsze przeboje – pochodzące z krążka Na zawsze razem.

Oczywiście wszystkie te płyty możecie nabyć w naszym sklepie.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.