Gwiazdy Śląskiej Gali Biesiadnej

03.2.2019

Mamy nadzieję, że kupiliście już bilety na XII Śląską Galę Biesiadną… Miejsc jest coraz mniej, więc coraz trudniej o te najlepsze. Przecież nie możecie przegapić tak ważnego wydarzenia jak Śląska Gala Biesiadna. Oczywiście nie zabraknie na niej plejady największych Gwiazd Sceny Muzycznej.

Jednym z Zespołów, bez których nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić Śląskiej Gali Biesiadnej, jest Duet Karo. Świetny Zespół z Chorzowa jest obecny na naszych Galach właściwie od samego początku. Ela i Stefan za każdym razem przygotowują dla Was występ na najwyższym poziomie.

Duet Karo ma na koncie już 4 płyty oraz niezliczone przeboje. Ich piosenki już kilka razy stawały się hitem roku telewizyjnych list przebojów i należały do rekordowo długo utrzymujących się na listach przebojów. Wspomnieć tu możemy choćby takie hity, jak Kochosz mie czy niy lub Już na zawsze z Tobą oraz Tylko miłość liczy się. No i oczywiście wiele, wiele innych.

Duet Karo od początku w swojej twórczości zgrabnie łączy szlagiery i klimaty biesiadne z muzyką pop i pięknymi nastrojowymi balladami o miłości, chętnie śpiewając zarówno w języku literackim, jak też po śląsku. Zespół cechuje wyjątkowo dobry kontakt z Publicznością, którą momentalnie wciąga do wspólnej zabawy (szczególnie przy piosenkach szlagierowych).

Podczas X Śląskiej Gali Biesiadnej miała miejsce premiera najnowszego krążka Duetu Karo – Tylko miłość liczy się.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.