Gwiazdy Śląskiej Gali Biesiadnej: Arkadia Band

09.5.2019

Zarówno my, jak też nasze Gwiazdy zaczynamy odczuwać coraz silniejszą tremę przed koncertem. Mamy nadzieję, że to co przygotowaliśmy dla was w tym roku znów przypadnie Wam do gustu…

Jedną z Gwiazd tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej będzie Zespół Arkadia Band. Świetny Zespół jest obecny na Śląskiej Estradzie już od 11 lat, choć tak naprawdę Ich starz muzyczny jest znaczeni dłuższy. Trzon Zespołu tworzą Dorota Pacholarz i Bogdan Morawiec – Wokaliści oraz autorzy utworów Arkadii Band (Dorota tekstów, Bogdan kompozycji). Ponadto w skład Zespołu wchodzą ponadto Sławomir Wrona (klawiszowiec) oraz 3 piękne Tancerki.

Zespół pochodzi z Rudy Śląskiej. Grupa od lat koncertuje nie tylko na Śląsku, ale w całej Polsce. Ich znakiem rozpoznawczym – poza świetnymi, przebojowymi piosenkami – są bardzo dopracowane, widowiskowe koncerty, tworzące prawdziwe show, łączące muzykę, taniec i piękne stroje.

Zespół Arkadia Band ma na koncie 4 płyty – najnowsza ukazała się rok temu i swą premierę miała właśnie podczas Śląskiej Gali Biesiadnej, kiedy to Zespół świętował też swój Jubileusz 10-lecia. Z tej okazji Zespół zaprezentował też swój minirecital.

Piosenki Zespołu Arkadia Band utrzymane są w różnych klimatach muzycznych – szlagierów, muzyki pop, rock, country, romantycznych ballad. Teksty są bardzo życiowe, opowiadające o różnej tematyce. W wielu z nich nie brak odrobiny humoru i dystansu do siebie. Wśród największych przebojów Zespołu wymienić można: Jeszcze wszystko jest przed nami, Za wszystkie piękne chwile, Powiedz mi, Przyjaźń cierpliwa jest, Sobą być, Kochaj mocno, Za wszystkie piękne chwile, Grecki raj i wiele, wiele innych.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.