Gwiazdy Śląskiej Gali Biesiadnej: Banita Band

10.4.2019

Odliczamy dni do Śląskiej Gali Biesiadnej. To wielkie Wydarzenie na Śląskim Rynku Muzycznym, ale też bardzo ważny punkt w karierze wielu Wykonawców.

Podczas XII Śląskiej Gali Biesiadnej czeka nas premiera debiutanckiej płyty świetnego Zespołu Banita Band, który śpiewa od wielu lat, niemniej dopiero od roku prezentuje swoje utwory szerszej Publiczności.

Ania, Romek i Sławek pochodzą z Bytomia. Jako Zespół działają od kilku lat, choć ich przygoda z muzyką sięga znacznie dawniejszych czasów. Warto wspomnieć, że Zespół jest właściwie w pełni samowystarczalny – całkowicie samodzielnie komponuje i pisze teksty na swój debiutancki krążek. Wkład mają tu wszyscy członkowie Grupy.

Zespół Banita Band zdobył serca Fanów takimi utworami jak: Tylko z Tobą, Czas na biesiadę czy Dla Mamy.

Piosenki Zespołu Banita Band od ubiegłego roku dobrze radzą sobie na radiowych i telewizyjnych listach przebojów, czego przykładem jest tytuł hitu miesiąca w Szlagliście Radia Silesia.

Debiutancki krążek Zespołu Banita Band jest różnorodny zarówno pod względem stylów muzycznych, jak też tekstów. Każdy odbiorca znajdzie na nim coś dla siebie.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.