Gwiazdy Śląskiej Gali Biesiadnej: Damian Holecki

11.5.2019

Jak co roku podczas Śląskiej Gali Biesiadnej czeka Was spotkanie z Plejadą Gwiazd Śląskiej Estrady i mnóstwo niespodzianek. Kolejnym bardzo wyczekiwanym Artystą, bez którego nie wyobrażamy sobie Śląskiej Gali Biesiadnej jest Damian Holecki.

Artysta obecny jest na Śląskich Galach Biesiadnych niemal od samego początku. Świetny Wokalista, kompozytor, autor tekstów, pianista gospodarz autorskich programów telewizyjnych i radiowego… Damian Holecki ma na koncie kilkanaście płyt oraz niezliczone przeboje.

Piosenki Damiana Holeckiego cieszą się niesłabnącą popularnością, czego dowodem  są liczne sukcesy na listach przebojów i wyróżnienia (w radiowych i telewizyjnych listach przebojów), jak też ogromne zainteresowanie utworami Artysty choćby na Youtube. Przypomnijmy, że dwie płyty artysty pokryły się złotem (album Złote Przeboje oraz Po prostu dziękuję). Warto wspomnieć, że wyróżnienia te zostały wręczone Damianowi właśnie podczas Śląskich Gal Biesiadnych.

Damian Holecki pochodzi z Mysłowic, choć od wielu lat mieszka w Brennej. Jego piosenki utrzymane są w różnych klimatach muzycznych – z przewagą muzyki pop, nastrojowych ballad, brzmień tanecznych z subtelnymi wpływami muzyki szlagierowej. Damian Holecki odważnie sięga też do innych stylów muzycznych – jak choćby brzmienia operowe.

Artysta koncertuje w całej Polsce, a Jego koncerty cieszą się niesłabnącą popularnością – ze względu na repertuar, profesjonalne wykonanie, jak też niepowtarzalny klimat wydarzeń z udziałem Tego Artysty.

Specjalnie na tegoroczną Śląską Galę Biesiadną Damian Holecki nagrał utwór w duecie z Weroniką. Dla Fanów obojga Artystów to niemałe zaskoczenie – zarówno ze względu na sam Duet, jak też brzmienie przebojowej piosenki, utrzymanej w nieco innym klimacie niż dotychczasowa twórczość obojga.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.