Gwiazdy Śląskiej Gali Biesiadnej: Gabi Gold

04.4.2019

Jedną z Gwiazd XII Śląskiej Gali Biesiadnej, która pojawi się na naszej Scenie po raz 1. będzie wyjątkowa, utalentowana i piękna Wokalistka pochodząca z Czech – Gabi Gold. Właśnie 11. maja odbędzie się też premiera nowego krążka Gabi Gold.

Gabi Gold urodziła się w Czechach. Z muzyką związana jest od dzieciństwa – udzielała się w licznych zespołach i projektach muzycznych, jest laureatką wielu nagród i wyróżnień w konkursach i przeglądach muzycznych; koncertowała w wielu krajach Europy. W repertuarze Gabi znajdziemy zarówno piosenki napisane specjalnie dla Artystki, jak też covery. Gabi chętnie sięga choćby po stare polskie przeboje z repertuaru m.in. Anny Jantar.

Sympatię naszej Widowni zdobyła przebojem Dobra noc, dobry dzień, do której tekst napisał sam Jacek Cygan.

Rozpoznawalność w Polsce Gabi Gold zdobyła prowadząc popularny program Telewizyjny Herbatka u Tadka w Duecie z Tadeuszem Drozdą (który będzie Gościem specjalnym podczas nadchodzącej Śląskiej Gali Biesiadnej). Obecnie Gabi Gold jest jedną z Prowadzących Program My Wam to zagramy w TVS.

Gabi Gold dobrze czuje się też na Śląsku, chętnie występuje na scenie z Artystami z naszego Regionu – jak choćby Blue Party (z którym to Zespołem nagrała wielki hit Uśmiechnij się do świata) czy z Bernadetą Kowalską (nowa wersja przeboju Hej przyjaciele).

Obecnie kończą się prace nad najnowszym krążkiem Gabi Gold, który będzie bardzo przebojowy. Jego zapowiedzią jest piosenka Dzięki Tobie teraz wiem. Możemy Wam obiecać, że pozostałe piosenki z krążka też przypadną Wam do gustu.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.