Gwiazdy Śląskiej Gali Biesiadnej: Tim Fabian

15.3.2019

Coraz bardziej niecierpliwie wyczekujemy Śląskiej Gali Biesiadnej. Jeszcze sporo przygotowań przed nami. Czeka Was mnóstwo niespodzianek. Nasi Artyści też nie mogą doczekać się tego koncertu. Jedną z Gwiazd koncertu będzie Tim Fabian.

Tim Fabian pochodzi z Chorzowa Batorego, choć od wielu lat mieszka w Niemczech. Świetny Wokalista od dawna (właściwie od dzieciństwa) związany jest z muzyką. Pierwsze kroki na scenie stawiał już jako sześciolatek, śpiewając w Zespole Mniejsza Oto przy MDK Batory.

Na Śląskiej Estradzie Tim Fabian debiutował właściwie 2 lata temu, kiedy to też zaczął współpracę z naszym Wydawnictwem. W 2017 debiutował podczas X Śląskiej Gali Biesiadnej. Artysta szybko zdobył Waszą sympatię m.in. przebojami Paryż, ja i Ty, W Tobie widzę cały Świat, Pokochaj mnie, Za rok lub dwa.

Pod koniec 2017 roku ukazała się debiutancka płyta Tima Fabiana Pokochaj mnie, która swoją uroczystą premierę miała właśnie podczas Śląskiej Gali Biesiadnej w 2018 roku, kiedy Tim Fabian wystąpił ze swoim minirecitalem. Niedawno Wokalista został Wykonawcą 2018 Roku Radia Fest. Piosenki Tima Fabiana odnoszą też sukcesy na wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów.

Obecnie Tim Fabian pracuje nad nowym materiałem, czego owocem jest kilka nowych utworów. Równocześnie od kilku lat Tim Fabian z powodzeniem podbija niemiecką scenę muzyczną.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.