Gwiazdy Śląskiej Gali Biesiadnej - Weronika

04.3.2019

Jesteśmy ciekawi, czy nabyliście już bilety na Śląską Galę Biesiadną… Biletów ubywa, a o dobre miejsce coraz trudniej. Z pewnością wielu z Was nie może doczekać się już tego koncertu… Podobnie, jak nasi Artyści.

Jedną z Artystek, które spotkacie na Śląskiej Gali Biesiadnej jest Weronika. Młoda i piękna Artystka pochodzi z Rudy Śląskiej. O karierze muzycznej marzyła już od dzieciństwa. Swoją karierę sceniczną rozpoczęła w 2016 roku, debiutując właśnie podczas Śląskiej Gali Biesiadnej z przebojem Słowa to słowa. Utalentowana Wokalistka szybko zdobyła sympatię Publiczności nie tylko na Śląsku, ale też w całym kraju.

Na początku 2017 roku ukazał się debiutancki krążek Weroniki Idę (nakładem Wydawnictwa Box Music). Podczas Śląskiej Gali Biesiadnej w tym samym roku Weronika wystąpiła ze swoim recitalem. Był to bardzo widowiskowy występ, który zapadł w pamięć Widowni.

Większość utworów z debiutanckiej płyty Weroniki zyskało status przebojów. Możemy wspomnieć tu takie przeboje, jak Idę, Więc jeszcze raz, Dom na wyspie serc, To jest gra, Totalny luz, Słowa to słowa czy Sięgając gwiazd. Artystka od początku łączy w swej twórczości muzykę pop, dance, romantyczne ballady. Warto wspomnieć, że Weronika jest autorką sporej części tekstów na płycie. Obecnie Weronika równolegle odnosi sukcesy na tzw. scenie szlagierowej, jak też na scenie disco-polo.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.