Gwiazdy Wydawnictwa Box Music wystąpią w Ornontowicach.

07.8.2018

Wielkimi krokami zbliża się Święto Gminy Ornontowice połączone z dożynkami. Podczas trwającej 2 Dni imprezy pojawi się plejada Gwiazd muzyki – jak Zespół Universe, również wiele atrakcji dodatkowych. Oczywiście nie zabraknie też tradycyjnych obchodów związanych z dożynkami.  

W niedzielę 26. sierpnia będziecie mieli okazję spotkać swych ulubionych Artystów i Zespoły w ramach kolejnego przystanku Letniej Trasy Radia Piekary. Tym razem na scenie pojawią się Kuzyn Mix, Tim Fabian oraz – po raz pierwszy na naszych koncertach – świetny Zespół Banita Band. Na scenie nie zabraknie również Weroniki. Jako Gwiazda wieczoru wystąpi natomiast Arkadia Band. Będzie więc i tanecznie, i romantycznie, i szlagierowo, i z humorem. Koncert poprowadzi Grażyna Michella, doskonale znana z Anteny Radia Piekary, jak też choćby z tegorocznej letniej trasy Radia Piekary.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.