Gwiazdy XIII Śląskiej Gali Biesiadnej: Duet Karo

14.2.2020

Podczas tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej jak co roku wystąpi plejada Gwiazd. W tym roku będą to: Arkadia Band, Duet Karo, Bernadeta Kowalska, Damian Holecki, Tim Fabian, Weronika, Frela Blue, Grzegorz Poloczek, Kasia Piowczyk, Piotr Herdzina, Blue Party. Gwiazdą imprezy będzie światowej sławy multiinstrumentalista – Edward Simoni.

Duet Karo należy do Artystów i Zespołów stanowiących fundament imprezy – Zespół występuje na Galach od samego początku.

Przypomnijmy, że Duet Karo na Śląskiej Estradzie obecny jest już 20 lat, ma na koncie 4 płyty oraz niezliczone przeboje, które nie schodzą z list przebojów. Ostatni krążek – Miłość to cudowny sen – ukazała się w 2017 roku, kiedy to również odbyła się uroczysta premiera albumu właśnie podczas Śląskiej Gali Biesiadnej. Również premiery poprzednich krążków miały miejsce podczas Śląskich Gal Biesiadnych.

Występy Duetu Karo to nie tylko piękne piosenki w świetnym wykonaniu, ale też efektowne widowisko – tancerki lub instrumentaliści, świetny kontakt z Widownią… Przypomnijmy, że trzon Duetu Karo tworzy małżeństwo – Ela i Stefan z Chorzowa. Muzyka jest Ich pasją od najmłodszych lat, niemniej poza koncertowaniem i nagrywaniem płyt, Ela i Stefan poświęcają się pracy zawodowej.

Z ciekawostek warto przypomnieć, że piosenki Duetu Karo obecnie świetnie radzą sobie na listach przebojów – telewizyjnych oraz radiowych. Na początku lutego Zespół został wyróżniony też przez Producenta Listy Śląskich Szlagierów – Jana Musialika – za wieloletnią współpracę z tą Listą.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.