Gwiazdy XIII Śląskiej Gali Biesiadnej: Tim Fabian

29.1.2020

Śląska Gala Biesiadna coraz bliżej, miejsc coraz mniej, przygotowania trwają. Jak co roku na Gali wystąpi plejada Gwiazd estrady.

W tym roku na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu wystąpią: Arkadia Band, Duet Karo, Bernadeta Kowalska, Damian Holecki, Tim Fabian, Weronika, Frela Blue, Gabi Gold, Grzegorz Poloczek, Kasia Piowczyk, Piotr Herdzina, Blue Party. Gwiazdą imprezy będzie światowej sławy multiinstrumentalista – Edward Simoni.

Po raz czwarty na Śląskiej Gali Biesiadnej wystąpi Tim Fabian. Przypomnijmy, że świetny Wokalista pochodzi z Chorzowa, gdzie też (jako dziecko) stawiał na scenie muzycznej pierwsze kroki. Artysta debiutował na śląskiej scenie kilka lat temu (w 2016 roku) piosenką Paryż, ja i Ty, która do tej pory jest przebojem, a w 2017 po raz pierwszy wystąpił na Śląskiej Gali Biesiadnej – zdobywając serca Publiczności piosenką W Tobie widzę cały Świat.

Pod koniec 2017 roku ukazał się (w Wydawnictwie Box Music) debiutancki krążek Tima Fabiana, a jego oficjalna premiera odbyła się podczas Śląskiej Gali Biesiadnej 2018 – jako minirecital Artysty.

Kolejne piosenki Tima Fabiana doskonale radzą sobie na listach przebojów – Pokochaj mnie oraz Za rok lub dwa, wiele razy znajdowały się na pierwszych miejscach list przebojów, a Tim Fabian został Wykonawcą 2018 Roku Radia Fest. W 2019 roku Tim Fabian po raz kolejny wzruszył Publiczność Śląskiej Gali Biesiadnej – tym razem wzruszającą piosenką dla Mam.

Dodajmy, że Tim Fabian z powodzeniem występuje zarówno na scenie polskiej, jak też niemieckiej, gdzie śpiewa po niemiecku.

Co w tym roku przygotuje dla nas Tim Fabian? Dowiecie się na Śląskiej Gali Biesiadnej – gwarantujemy jednak, że po raz kolejny będzie to występ na najwyższym poziomie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.