Hity Roku List Przebojów

25.1.2020

Z radością musimy oznajmić, że nasze Gwiazdy kapitalnie radzą sobie na Listach Przebojów. Tym razem skupmy się na podsumowaniach list i plebiscytach na Przebój 2019 Roku.

Jak się okazuje piosenki naszych Gwiazd świetnie poradziły sobie w ubiegłym roku na Radiowych i Telewizyjnych Listach Przebojów. Kilka plebiscytów już się zakończyło, inne trwają. O tytuł Przeboju Roku Radia Silesia dzielnie walczy Zespół Arkadia Band ze swym wielkim hitem Powiedz mi. Wynik poznamy już w niedzielę.

Bardzo interesująco wygląda też Plebiscyt na Wykonawcę Roku, Przebój Roku i Teledysk Roku Listy Śląskich Szlagierów. W głosowaniu szanse mają Gwiazdy naszego Wydawnictwa: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Arkadia Band, Tim Fabian, Gabi Gold, Frela Blue, Banita Band czy Weronika. Trzymajcie kciuki za nasze Gwiazdy (możecie też wesprzeć je głosami).

Podsumowania roku trwają też w innych mediach, gdzie również można znaleźć całkiem sporo propozycji naszych Gwiazd – liczymy na Wasze wsparcie.

Rozstrzygnięcie już za tydzień podczas rewelacyjnego koncertu, o którym więcej za kilka dni – bo naprawdę sporo się tam wydarzy.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.