I kolejny rok za nami…

27.12.2019

Koniec roku, czas podsumowań, ale też przygotowań do szampańskiej zabawy sylwestrowej i oczekiwania na karnawał… Mijający rok był dla nas i współpracujących z nami Artystów bardzo pracowity.

W maju odbyła się kolejna Śląska Gala Biesiadna – podczas której miały miejsce premiery debiutanckiego krążka Zespołu Banita Band oraz najnowszej płyty Gabi Gold. W czasie tej imprezy mieliście okazję usłyszeć zupełnie premierowo nowe piosenki Zespołu Ed-Ka, Tima Fabiana oraz stworzony specjalnie na Galę Duet Damiana Holeckiego i Weroniki. Ku naszej radości piosenka Chcę tegoż Duetu bardzo przypadła Wam do gustu i nadal świetnie radzi sobie na listach przebojów. Z innych sukcesów wspomnieć należy bardzo dobre wyniki Zespołu Banita Band, który swoją piosenką Tulipany, zawojował liczne listy przebojów. Gabi Gold również całkiem nieźle radziła sobie na listach z utworem Jestem zbyt szalona.

Do udanych mijający rok zaliczyć może też Arkadia Band – Zespół zdobył tytuł przeboju 2018 roku Listy Śląskich Szlagierów (w lutym - za Powiedz mi), a kolejne piosenki (Tam mój dom, gdzie serce moje, Tańcz, gdy buzuki gra) rewelacyjnie radzą sobie na kilku listach przebojów.

Zdecydowanie narzekać nie może też Bernadeta Kowalska, która zdobyła nagrodę za teledysk roku Listy Śląskich Szlagierów (Piękne kwiaty, dobre słowa), a obecnie wciąż rewelacyjnie radzi sobie na listach przebojem Jo jest dziołcha.

2019 rok to też wielki debiut – mamy na myśli pierwsze kroki na naszej Scenie Freli Blue. Świetna Artystka udowodniła, że śląska muzyka to nie tylko szlagiery, ale też brzmienia w klimatach bluesowych czy swingujących. Przypomnijmy, że Frela pracuje nad debiutanckim krążkiem.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.