Jak idzie naszym Gwiazdom na listach przebojów?

22.7.2020

Gwiazdy współpracujące z nami, dzięki waszym głosom odnoszą ogromne sukcesy na listach przebojów.

W Liście Śląskich Szlagierów Szlagierowo.pl w top 10-tce znajdziemy piosenki takich Artystów, jak Frela Blue – Niy mom co łoblyc, Damian Holecki, Bernadeta Kowalska, Arkadia Band, Oxforduo czy Tim Fabian. Dodajmy, że Tim Fabian już od dłuższego czasu okupuje 1 miejsce w Liście.

W Szlagierowej Liście Telewizji TVS wciąż świetnie radzi sobie Duet Karo z piosenką To nie moja wina – obecnie piosenka zajmuje 3. miejsce, niemniej piosenka ma już 3 gwiazdki za 1. miejsca. Sporo piosenek naszych Gwiazd znajdziemy też w propozycjach.

W Liście Szlagieromania Telewizji TVT spore sukcesy odnosi natomiast Stach ze swą najnowszą propozycją, jak również Zespół Oxforduo. Tu również w propozycjach i poczekalni sporo innych piosenek naszych Gwiazd.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.