Jak idzie naszym Gwiazdom na telewizyjnych listach przebojów?

13.6.2019

Przeboje naszych Gwiazd nadal świetnie radzą sobie na listach przebojów. W top 13-stce Szlagierowej Listy TVS znajdziemy przebój Duetu Karo – Śląski szlagier, w propozycjach znajdziemy m.in. piosenki Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół, Tima Fabiana, Zespołu BetiBer.

W Liście Śląskich Szlagierów (m.in. NTL Radomsko) w top 10-tce nadal świetnie radzi sobie Arkadia Band z hitem Powiedz mi, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele (Piękne kwiaty, dobre słowa), Tim Fabian (Za rok lub dwa). W propozycjach (na razie internetowych) znajdziemy m.in. najnowszy przebój Gabi Gold, Damiana Holeckiego i Weroniki czy nowość od Zespołu Arkadia Band, jak też od Tima Fabiana.

W Szlagieromanii (TVT) w top 15-stce nadal dobrze radzi sobie Damian Holecki z piosenką Ona i ja, a w propozycjach nie brak przebojów m.in. Weroniki, Arkadii Band, Gabi Gold, czy Bernadety Kowalskiej.

Oczywiście te sukcesy zawdzięczamy Waszym głosom, za które dziękujemy w imieniu naszych Artystów!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.