Jak nam idzie w telewizyjnych listach przebojów?

03.8.2019

Hmm – musimy z radością przyznać, że nasze Gwiazdy nadal świetnie radzą sobie na listach przebojów. Tym razem mały przegląd najważniejszych telewizyjnych list.

W Liście Śląskich Szlagierów na miejscu 2. Arkadia Band z piosenką Tańcz, gdy buzuki gra, na 5. Gabi Gold i piosenka Dzięki Tobie teraz wiem, na 9. Tim Fabian z piosenką Za rok albo dwa.

W Szlagierowej Liście Telewizji TVS na miejscu 10. Banita Band z utworem Tulipany, na miejscu 11. Stach z utworem Ten pierwszy dzień darował mi Ciebie. W propozycjach m.in. Oxforduo z piosenką Przyjaciel to skarb.

W Szlagieromanii (Telewizja TVT) na 14. miejscu Damian Holecki z utworem Ona i ja. W propozycjach m.in. Gabi Gold – Jestem zbyt szalona, Damian Holecki i Weronika – Chcę.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.