Jak radzą sobie nasze gwiazdy na radiowych listach przebojów?

26.7.2019

W Liście Przebojów Radia Fest na 3. miejscu obecnie uplasowała się piosenka Damiana Holeckiego i Weroniki – Chcę, a na 5. Arkadia Band z utworem Tam mój dom, gdzie serce moje.

W Liście Śląskich Szlagierów w Radiu Fest nadal na 4 miejscu znajduje się przebój Tima Fabiana – Pokochaj mnie, na 5. Banita Band – Tulipany, na 6. Frela Blue – Uwodziny Ancika, na 8. Damian Holecki i Weronika – Chcę, a na 10. Gabi Gold – Jestem zbyt szalona.

Z kolei w No to gromy w Radiu Piekary na 7. miejscu piosenka Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół – Nowy dzień, na 14. Stach – Wiosna na 102, na 15. Tim Fabian – Pokochaj mnie, na 17. Arkadia Band – Powiedz mi, na 18. Duet Karo – Śląski szlagier, na 20. Damian Holecki – Marianno.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD na 1. miejscu znajduje się piosenka Gabi Gold – Dzięki Tobie teraz wiem, na 4. Arkadia Band – Tańcz, gdy buzuki gra, na 6. Tim Fabian – Za rok lub dwa.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.