Jak sobie radzą nasze hity na radiowych listach przebojów?

28.6.2019

Na początek chcemy Wam podziękować za wszystkie głosy na hity naszych Artystów. To dzięki Wam odnosimy kolejne sukcesy!

W Liście Przebojów Radia Fest po raz kolejny na 1 miejscu wielki hit Chcę w wykonaniu Damiana Holeckiego i Weroniki. Świetnie radzi sobie też Arkadia Band z piosenką Tam mój dom, gdzie serce moje, a od niedawna też Zespół Ed-Ka z nowym hitem Zatańczmy tango jeszcze raz.

W Liście Śląskich Szlagierów w Radiu Fest też świetnie. Na 3 miejscu Tim Fabian i piosenka Pokochaj mnie. Dobrze idzie też Bernadecie Kowalskiej w Duecie z Gabi Gold (Hej Przyjaciele) i Freli Blue (Uwodziny Ancika), jak też Zespołowi Banita Band i piosence Tulipany. W propozycjach m.in. Gabi Gold i piosenka Jestem zbyt szalona.

W Liście Śląskich Szlagierów w Radiu SUD również mamy spore powody do zadowolenia. Tim Fabian i piosenka Za rok albo dwa na miejscu 1. Na liście są także Arkadia Band (Powiedz mi), Bernadeta Kowalska i Przyjaciele (Piękne kwiaty dobre słowa).

W No to gromy w Radiu Piekary też jest nieźle. Na miejscu 4 Stach – Wiosna na 102. Na liście są też Damian Holecki i piosenka Marianno, Bernadeta Kowalska z piosenką Nowy dzień, Duet Karo Śląski Szlagier, Arkadia Band Powiedz mi oraz Tim Fabian i piosenka Pokochaj mnie.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.